Pzt — Cmt : 08:30 — 18:00

EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız tecrübesi ve kalitesi ile sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile evden eve nakliyat aşamalarımızı şöyle ilerlemektedir;

Eksper arkadaşımızın sizleri ziyareti sonucu eşyalarınıza uygun araç ve personel tedariği için ön çalışma yapılır. Daha sonra ise size uygun bir tarihte taşıma işleminizi uygun ambalaj, ekipman ve personel ile taşıma işlemi yapılır. Firmamızın tüm araçları taşıyıcı sorumluluk sigortası ile sigortalanmıştır. Sigortalı taşımacılık alanında öncü olan genç nakliyat sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacaktır.

Genç nakliyat ile taşıma işlemini gerçekleştiren müşterilerimiz, daha sonraki tüm taşımalarında firmamızı tercih etmektedir. Güler yüzlü personelimiz ile eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görüp profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan 2500 m2 kişiye özel açık depolama alanı ile profesyonel depolama hizmetimizi de sizlere sunuyoruz. Tek firma ile tüm çözümler sloganı ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan mail ve telefon ile  bizim ile irtibata geçebilirsiniz.


sosyal medyada paylaş
Etiketler: , , , , , , ,
WhatsApp Üzerinden Detaylı Bilgi Alabilirsiniz!